Amator Gościcino - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 09/06/2013r V kolejka 15:00 Chaty Osiedle/Kościół 16:00 Kolonia Letni Dwór;
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 122
ogółem: 353 469

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Międzynarodowy Turniej Piłkarski Baltic Cup 2011

  • autor: pilkarzyna7, 2011-09-04 07:53

 KS Amator Gościcino ambasadorem Gm. Wejherowo
na turnieju rangi międzynarodowej!!.

 

Przy wspaniałej słonecznej pogodzie odbył się 11 września w Helu
Baltic Cup 2011

Nagrody

I Otwarty  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Powiatu Puckiego Jerzego Tomasika ,,Siekiery."

Turniej w którym rywalizowało 8 zespołów był także benefisem
RTS KOGA Hel. Ten zasłużony klub, który skutecznie rywalizował na pomorskich boiskach na przełomie lat 1970/80 m.in. z Gryfem Wejherowo, Gedanią Gdańsk, Cartusią czy Pogonią Lębork zebrał dawny skład, żeby po 35 latach razem zagrać w turnieju.



RTS KOGA Hel -Zenon Frydrychowicz (bramkarz) Krzysztof Sutor, Boszke Witold,Budzisz Benedykt,Struck Antoni, Setzke Zygmunt,Struck Andrzej,Lenc Leszek,Orłowski Andrzej, Wójtowicz Mariuszoraz gościnnieDawid Nafalski, Kierownik zespołu Jerzy Tomasik „Siekiera”

KUŻNICA – Robert Struck, Michał Barra, Tomasz Rotta, Bielak Krzysztof, Damian Konkol, Daniel Budzisz, Mirosław Witkowski (bramkarz), Arkadiusz Wirwiński

DREAM TEAM RUMIA– Ireneusz Klinkusz, Oskar Bąkowski, Grzegorz Waldowski, Mateusz Laska, Paweł Fopka, Łukasz Langa, Łukasz Jantkowski, Sebastian Lewandowski (bramkarz)

GAMES SIEMIATYCZE– Michał Komuda (bramkarz), Piotr Wiśniewski, Łukasz Karpiuk, Maciej Kamiński, Damian Abramowicz, Adrian Sala, Robert Jaworski, Paweł Kamiński

MZKS OLDBOJE HEL– Krzysztof Kazimierczak (bramkarz) Marcin Urban, Robert Jamka, Sławomir Pokrzywka, Marcin Protasiuk, Paweł Waszak, Zbigniew Sękowski, Włodzimierz Pławski, Mateusz Zabłocki

ELEKTRO PLUS RUMIA– Michał Janiak, Karol Semerling, Mateusz Zwara, Robert Błaszczyk, Oskar Złobędzki, Arkadiusz Borawski, Paweł Gniewkowski, Sebastian Piwoni

KS AMATOR GOŚCICINO– Mateusz Klein, Mateusz Białk, Mateusz Pawłowski, Sławomir Maliszewski, Arkadiusz Kwolek, Błażej Miszka, Krzysztof Kurkowski, Daniel Kurkowski (bramkarz) Michał Hewelt, Michał Luliński, Andrzej Klein, Adam Kransc

MZKS HEL– Bernard Błaszczyk (bramkarz), Mateusz Pawlak, Łukasz Drews, Piotr Gromowy, Adam Chrapczyński, Michał Chrapczyński, Sławomir Wielowiejski, Krzysztof Kozłowski, Radosław Sokołowski

Oficjalne wyniki Baltic Cup 2011:

Grupa A:
Koga Hel - Oldboje MZKS Hel 1:3
Amator Gościcino - Elektro Plus Rumia 1:0
Koga Hel - Amator Gościcino 0:4

MZKS Oldboje Hel – Elektro Plus Rumia 0:2
Koga Hel - Elektro Plus Rumia 0:5
Oldboje MZKS Hel - Amator Gościcino 2:0

Tabela grupy A:
1. Elektro Plus Rumia 6 pkt.
2. Oldboje MZKS Hel  6 pkt.
3. Amator Gościcino  6 pkt.
4. RTS Koga Hel  0 pkt.

O kolejności w tabeli i awansie do półfinału decydowała mała tabela między zainteresowanymi zespołami:

1 Elektro Plus Rumia 3 pkt. 2:1 br.
2 Oldboje MZKS Hel  3 pkt. 2:2 br.
3 Amator Gościcino  3 pkt.  1:2 br.

Grupa B:

MZKS Hel - Games Siemiatycze 0:2
Dream Team Rumia - Kuźnica  1:0
MZKS Hel - Dream Team Rumia  3:1
Games Siemiatycze - Kuźnica 2:0
Kuźnica - MZKS Hel 0:0
Games Siemiatycze - Dream Team Rumia 1:3

Tabela grupy B
1. Dream Team Rumia  6 pkt. - o pierwszym miejscu decydował bezpośredni pojedynek.
2. Games Siemiatycze 6 pkt.
3. MZKS Hel 4 pkt.
4. Kuźnica 1 pkt.

Półfinały :
Elektro Plus Rumia - Games Siemiatycze 3:0
Dream Team Rumia - MZKS oldboje Hel 1:1 (k 5:3)

Mecz o III miejsce:
Games Siemiatycze – MZKS oldboje Hel 0:1

Finał:
Dream Team Rumia - Elektro Plus Rumia 4:1

Ostateczna kolejność zajętych miejsc w Baltic Cup 2011

Radny Powiatu Puckiego Jerzy Tomsik

I Miejsce - Dream Team Rumia
II Miejsce – Elektro Plus Rumia
III Miejsce – MZKS oldboje Hel

Prezes MZKS Hel odbiera puchar za zajęcie III miejsca

IV Miejsce - Games Siemiatycze
V Miejsce - Amator Gościcino
VI Miejsce - MZKS Hel
VII Miejsce - Kuźnica
VIII Miejsce – RTS Koga Hel


W Turnieju Baltic Cup 2011 organizator przewidział nagrody wyróżnienia:

Fair Play - RTS Koga Hel
Najlepszy zawodnik - Paweł Fopka - Dream Team Rumia
Najlepszy bramkarz - Zenon Frydrychowicz - Koga Hel
Najstarszy zawodnik - Witold Boszke - Koga Hel
Najmłodszy zawodnik - Błażej Miszka - Amator Gościcino

GRATULUJEMY!!!

Nagrodę FAIR PLAY ufundowaną przez Radnego Miasta Helu Tadeusza Klajnerta otrzymała drużyna RTS KOGA HEL  

Koordynator ds. sportu p. Norbert Górski został wyróżniony podczas turnieju Baltic Cup 2011 pamiątkowym medalem ufundowanym przez Starostę Puckiego p. Wojciecha Dettlaffa
za działalność sportową na rzecz Miasta Helu.

Po zakończeniu turnieju odbyło się spotkanie uczestników zawodów w gościnnych salach Cafe Bulwar, gdzie wspominkom i radości ze wspólnego spotkania nie było końca.

Turniej Baltic Cup 2011 uatrakcyjniły Chiliderki CZIR AP z Jastarni prowadzone przez Panią Katarzynę Tomaszewską

Chir AP

Organizatorem Turnieju był: Radny Powiatu Puckiego Jerzy Tomasik „Siekiera”
Współorganizatorzy: Miejski Zjednoczony Klub Sportowy oraz Urząd Miasta Helu

Sędziami spotkania byli: Maciej Marzejon z Jastrzębiej Góry i Bolesław Jaszke z Pucka.

Zabezpieczenie medyczne- OSP w Helu
Zabezpieczenie muzyczno techniczne – Mateusz Pawlak
Zabezpieczenie turnieju – Straż Miejska w Helu

Wielkie podziękowania należą się sponsorom turnieju bez których większość imprez sportowych nie miała by racji bytu: Starostwo Powiatowe w Pucku, BALTICOM – Edyta Joanna Koreańczuk, Hel 23 – W.H.M. INDYK, Hurtownia PAKAMERA – Sylwester Czura i Mirosław Nafalski, EMKOM – Olga Wądołowska, Krzysztof Ciesielczyk, MS OCEAN – Edward Koreańczuk, Restauracja KUTTER, Cafe Bulwar, Ocean Park – Okoniewscy, Pizzeria PALERMO, Władysław Tarteka,

Wspólne zdjęcie

 Wszystkim sponsorom serdecznie dziękuję organizator.

Organizator Jerzy Tomasik „Siekiera” składa serdeczne podziękowania dla zakładu ZZOM w Helu za profesjonalne przygotowanie boiska do Turnieju Baltic Cup 2011

 

_____________________________________________________________

Wyjazd z Gościcina o 1150h


Wyświetl większą mapę

Gościcino(A)-Hel(B)-Gościcino(A)

2 x 70,8 km; 2 x 1 godz. 18 min(dane z maps.googel.pl)

Szac. koszt paliwa: 2 x 43.24pln/5os. =18pln/os.(dane z maps.googel.pl)

Skład drużyny: max. 10os.

Gra w polu: 6+1

__________________________________________________________________________________

Proszę o fotorelacji koordynatora lub kpt. z przedmiotowego turnieju.

Z góry b. dziękuję!-Łukasz

 

 

Bliższe informacje w późniejszym terminie.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1850]
 

autor: ~anonim 2011-07-22 21:04:01

avatar ale pocisniemy ja bede na bank damy rade


autor: pilkarzyna7 2011-09-09 07:07:39

Profil pilkarzyna7 w Futbolowo Prawdopodobnie(Pp) samochodem udają się: Kol. Andrzej(tel. do Mateusza Klein), kol. Mateusz Białki, kol. Michał z Wejherowa. Orientacyjny koszt transportu ok.15pln.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

14

12-2017

czwartek

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Wyniki

Brak danych.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.