• autor: pilkarzyna7, 2011-09-15 08:33

ZAPRASZAMY!!!

Udany rewanż Amatora I

Piłka nożna ze strony 1gif.pl

Po wakacyjnej przerwie ruszyły poczynania na kompleksie sportowym Moje bisko Orlik-2012 w Gościcinie o mistrzostwo Gminy Wejherowo w Piłce Nożnej. W pierwszym meczu rundę rewanżową Sołeckiej Ligi Gminy Wejherowo, sekcja  Amator I pod „profesurą” Mateusza Klein udzieliła srogiej lekcję futbolu zespołowi Bolszewianki Bolszewo. Wyniki po końcowym gwizdku sędziego-Pana Marka Góralskiego 9 do 1, był najmniejszym z możliwych wymiarem wendetty za czerwcową porażkę(3:5). Brak w niedzielnym spotkaniu pierwszego garnituru Bolszewianki był nadzwyczaj widoczny przy bardzo dobrze dysponowanych zawodnikach Amatora I. Od początku, z minuty na minutę Amator I zdobywał przewagę i dokumentował ten fakt bramkami. Przy nie co lepiej wykalibrowanych celownikach snajperów Amatora I wynik mógł się zakończyć totalną kompromitacją dla drużyny z Bolszewa. Honorowe trafienie dla zespołu Bolszewianki zaliczył wicelider tabeli króla strzelców– Krzysztof Szczygieł.

Pełne zaangażowanie i wola walki przestawiona w niedzielnych zawodach przez wszystkich zawodników Amatora I, każe w tej drużynie upatrywać przyszłego Mistrza Gminy Wejherowo w sezonie 2012r.Następnym rywalem ekipy Mateusza Klein(kpt. Amatora I) jest bardzo dobrze znany zespół Orłów Gościcino-małe piłkarskie derby Gościcina!.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kibicowania!
IX kolejka-25/09/11r 1510h KS AMATOR I GOŚCICINO-ORŁY GOŚCICINO.

_________________________________________________________________

KS Amator Gościcino przystępuje do rundy rewanżowej w składzie dwóch sekcji

KS "AMATOR I Gościcino" -

obecnie zajmuje IIImiejsce z niewielką stratą do ścisłej czołówki. Pełne zaangażowanie w każde spotkanie powinno przyczynić się do walki o zwycięstwo w całych rozgrywkach SLGW. Wybitne umiejętności piłkarskie poszczególnych zawodników sekcji Amatora I skłaniają do oczekiwań bezspornego, niezaprzeczalnego zwycięstwa w całej lidze. Miejsce inne niż pierwsze w przedmiotowych rozgrywkach SLGW, będzie traktowane, jako nie do końca udany występ tejże drużyny w SLGW.

18(niedziela)/09/11r godz.14

Na inaugurację mecz z mocną drużyną z Bolszewa, której sekcja Amatora I ma coś do udowodnienia!. W pierwszej rundzie przegrana 5 do 3, gdzie "katem" dla Amatora I okazał się kol. Krzysztof Szczygieł-strzelec 3bramek. Liczymy na udany rewanż i trzymamy mocno kciuk!.
Zapraszamy do kibicowania!
Piłka ze strony 1gif.pl
KS "AMATOR II Gościcino"

obecnie zajmuje IImiejsce z niewielką stratą do lidera rozgrywek SLGW-Junaka Gowino. Dobre miejsce jest pochodną dużego zaangażowania serca do gry i ponad przeciętnych umiejętności kpt. sekcji Amator II-Mateusza Białk samotnego lidera króla strzelców SLGW-aż, 13bramek. Drużyna grająca równo w każdym meczu, mająca zwartą obronę(tylko 13 bramek straconych-najmniej SLGW) na której czele stoi Prezes oraz fajtera z przodu, który jest koszmarem każdego bramkarza w SLGW. Drużyna grająca, walcząca o jak najwyższą pozycję w całych rozgrywkach SLGW.