Amatorska Redzka Liga 6-Inauguracja

Amatorska Redzka Liga 6

KSM-KS Amator Gościcino

Dla Amatora:

M.Klein; K.Kurkowski; K.; K.Fałkowski(sam); M.Białk; M.Pawłowski; M. Hewelt; A.Kwolek

Gratulujemy strzelcom!!!

_________________________________________________________________________

Pierwsza trójka po pierwszej kolejce

1. UKS 1995 Reda 3
2.

Amator GościcinoPuchary ze strony 1gif.pl

3. Coach Team 3

W ostatni weekend rozegraliśmy spotkania Amatorskiej Ligi 6. Zobacz co działo się na Orliku w Redzie.....

W sobotę o godzinie 17.00 odbyło się pierwsze spotkanie Amatorskiej Ligi 6. Na przeciw siebie stanęli zawodnicy Bolszewianki oraz Strefy Drzwi. Ekipa Strefy to po części zawodnicy Clasicu, którzy rozgrywają swoje spotkania również w Gdyńskiej Lidze 6. Po zaciętym spotkaniu padł remis 5:5

Bardzo zacięty był mecz Chopina Wejherowo oraz Prospektu. Ci drudzy jeszcze nie tak dawno występowali z powodzeniem w rozgrywkach PZPN jako Damor Rumia. Umiejętności techniczne oraz zmysł strzelecki bardziej tego dnia pokazała ekipa Chopina, wygrywając 3:2.

Czarnym koniem zawodów może okazać się team Amatora Gościcino(...chyba do końca w Nas nie wieżą). Wynik 7:3 z bardzo mocną drużyną KSM mówi sam za siebie. Na pewno obie ekipy będą mocno liczyły się w walce o czołowe lokaty. Skład Amatora: Łukasz Czaja, Krzysztof Kurkowski, Mateusz Klein, Sławomir Maliszewski, Michał Luliński, Mateusz Białk, Mateusz Pawłowski, Michał Hewelt, Błarzej Miszka.

W meczu Elektroplus i Celticu, również mieliśmy nie lada emocje. Drużyna z Rumi, której kapitanem jest Arkadiusz Borawski, nie przestraszyła się rywala i pokonała Celtów 6:5. Celtic stać na pewno na lepszą grę i z pewnością w kolejnych meczach pokażą, że potrafią grać efektywnie.

Kolejne spotkanie to pojedynek Dark Team oraz Coach Team. Ci drudzy, to w większości trenerzy oraz działacze UKS Jedynki Reda. W tym meczu mieliśmy obraz dwóch różnych stylów gry. Coach starał się grać piłką, długo rozgrywać akcję, natomiast Dark zagrali bardzo ambitnie i mimo, iż nie posiadali w swoich szeregach indywidualności, to jako kolektyw będą bardzo ciężkim przeciwnikiem.

W ostatnim meczu kończącym I kolejkę KSM podejmował Bolszewiankę. Drużyna w której grają m.in. Mateusz Szematowicz,Przemysław Fałkowski,Białobrodzki Bartosz oraz Piotr Baran bez najmniejszych problemów uporali się z Bolszewianką 14:3!!!

Pierwsza kolejka pokazała, iż nawet faworyci gubią  punkty. Jestem przekonany, że następne spotkania będą równie zacięte. Do zobaczenia na boisku!!!(źródło: http://liga6reda.futbolowo.pl/)

________________________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Kibiców,

a szczególności Klubowiczów na spotkanie inauguracyjny

w ramach pierwszej kolejki "Amatorskiej Redzkiej Ligi 6"

pomiędzy zespołem o osobliwej nazwie

KSM vs. KS Amator Gościcino, który odbędzie się w najbliższą

sobotę01-10-11r  o godz. 20 na kompleksie sportowym w Redzie

przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.

Klubowicze zainteresowani bezpośrednim udziałem, grą w przedmiotowych rozgrywkach proszeni są o pilny kontakt z koordynatorem uczestnictwa -Mateuszem Klein.

Szczegóły na zakładce Amatorska Redzka Liga 6 lub na stronie organizatora ligi http://liga6reda.futbolowo.pl/

autor: ~pilkarzyna7 2011-10-01 10:04:21

avatar Kto dziś jedzie na mecz do Redy(1900h)?. 4miejsca wolne 2,5pln/os.

autor: ~anonim 2011-10-01 21:55:11

avatar dobry mecz 7 do 3 wygrana amatora mozna spokojnie sobie wypicrn