Amatorska Redzka Liga 6 -III kolejka oraz awansem VII...

• autor: pilkarzyna7, 2011-10-10 08:05
Amatorska Redzka Liga 6 -III kolejka oraz awansem VII kolejka

Amatorska Redzka Liga 6

STREFA DRZWI-KS Amator Gościcino

4 : 7

awansem VII-kolejka

COACH-KS Amator Gościcicno

5 : 2

Zmagania rozpoczęły się od meczu Strefy Drzwi oraz Amatora Gościcino. Amator  dał się już poznać jako drużyna z charakterem, która bez względu na wynik gra do końca. Strefie nawet wspaniała dyspozycja strzelecka Macieja Drabera nie pomogła w choćby remisie. Po dobrym meczu Amator zasłużenie pokonał Strefę 7:4.

W spotkaniu Chopina oraz Dark Teamu również oglądaliśmy grad bramek. Trzeba przyznać, iż Dark zagrał bardzo ambitnie i wysoko postawił poprzeczkę ekipie z grodu Wejhera. Myślę, iż mimo zwycięstwa Wejherowianie pokażą nam w kolejnych meczach lepszą grę, gdyż stać ich na prawdę na dużo. Szczególne słowa uznania dla Dawida Łagi - popularnego Rumki za skuteczną grę w ataku:). Wynik 7:6 dla Chopina.

O meczu Coach Team oraz AC Pajace , napiszę tylko tyle, że się odbył. Przez całe 50 min ekipa trenerów kontrolowała grę i nie pozwoliła rywalom na strzelenie choćby honorowej bramki. W tym spotkaniu 5 bramek strzelił Zbigniew Elwart. Wynik 12:0!

UKS 1995 oraz Bolszewianka. Z pozoru wydawałoby się, iż mecz łatwy do obstawienia. Jednak Bolszewianka wzmocniona Łukaszem Patelczykiem pokazała, iż każdej drużynie będzie z nią ciężko. Wynik 7:6  dla UKS-u mówi sam za siebie. Brawa dla młodych graczy z UKS-u za umiejętności oraz sportowy charakter.

Celtic Reda zmierzył się z z drużyną Prospectu. Nie tak dawno obie te drużyny rywalizowały w spotkaniach B-klasy (Prospect to w dużej mierze byli zawodnicy Damoru Rumia). Bartek Barzowski oraz Adam Rydlewicz zapowiadali walkę do końca i też tak było. W ekipie Celticu na pochwałę zasłużył Maciej Dmowski - strzelec 4 bramek! Wynik 8:5 dla Celtów.

Mecz KSM oraz Elektroplus, również nie był z gatunku tych "spokojnych". Jedni i drudzy pokazali fajne dla oka umiejętności piłkarskie. KSM to ekipa bardzo zgrana, grająca ze sobą od lat. Elektroplus również występują razem w rumskiej halówce. Wynik tego zaciętego meczu to 5:4 dla KSM!

Ostatni mecz rozegrany awansem to spotkanie Amatoru z Coach Team. Od razu wspomnę, iż wynik 5:2 dla trenerów nie obrazował tego co było na boisku. Gdyby nie bramkarz Coach Team to po 10 minutach Amator powinien prowadzić spokojnie 2 lub 3 do 0. Z minuty na minutę Coach Team nabierał pewności siebie, jednak dopiero w drugiej połowie zaczęli grać "swoją piłkę". Mecz bardzo zacięty, w którym wynik cały czas był sprawą otwartą! Brawo panowie za stworzone widowisko!

-_______________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Kibiców,

a szczególności Klubowiczów na trzecie spotkanie

w ramach "Amatorskiej Redzkiej Ligi 6"

pomiędzy

Strefa Drzwi(5miejsceARL6) vs KS Amator Gościcino,

które odbędzie się w najbliższą

sobotę15-10-11r  o godz. 17

na spotkanie rozegrane awansem(VII-kolejka)

pomiędzy

Coach(2miejsce w ARL6) vs KS Amator Gościcino,

które odbędzie się w najbliższą

niedzielę16-10-11r  o godz. 20

na kompleksie sportowym w Redzie

przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji.

autor: ~anonim 2011-10-13 11:12:03

avatar przed Wami dwa bardzo ciężkie spotkania, życzę powodzenia i trzyma kciuki ps. trzeba tylko wykorzystywać nadążające sytuacje,.... potrzebna jest 100% koncentracja! i mecze będą do przodu!!!

autor: ~piłkarzyna7 2011-10-18 08:22:03

avatar Niedziela..."Brawo panowie za stworzone widowisko!"-docenili Kibiców Amatora!!!;). A mówiąc poważnie-Trzeba pomyśleć o wartościowych dublerach; Gdyż, jeśli nie gra „Mati” lub inny zawodnik z podstawowego składu, jest to nadzwyczaj widoczne w końcówkach meczu. W niedzielę byliśmy drużyną lepszą!.., tylko sił/koncentracji zbrakło w końcówce meczu-może, po rozgrywkach SLGW?!rn