2 : 7

Brawo!!!

Puchary ze strony 1gif.pl

Za nami już IV kolejka Redzkiej Ligi 6, zobacz co działo się na kompleksie Orlik 2012!

IV kolejka spotkań przyniosła sporo emocji oraz ciekawych wyników. Z różnych przyczyn nie odbyły się spotkania Strefy Drzwi z Dark Team oraz Prospectu z KSM (te dwa mecze zostały przeniesione na inny termin).  Natomiast 3 pkt zainkasował Celtic, gdyż Bolszewianka nie stawiła się na zawody.

W sobotę rozegrano spotkanie pomiędzy AC Pajace oraz Elektroplus. Drużyna Arkadiusza Borawskiego pokazała, iż na pewno do końca będzie liczyć się w walce o czołowe lokaty. Po bardzo dobrej grze i formie strzeleckiej Kamila Sokołowskiego pewnie pokonali oni swoich rywali 6:1.

W niedzielę doszło do dwóch bardzo ciekawych spotkań. Najpierw na przeciw siebie stanęły dwie drużyny, które jeszcze nie zaznały goryczy porażki w rozgrywkach Coach Team v Chopina Wejherowo. Po raz kolejny spotkanie miało bardzo dziwny przebieg. Chopina konstruowało akcję, dłużej utrzymywało się przy piłce natomiast Coach strzelał bramki. Na drodze zawodników z Wejherowa  stała słaba momentami skuteczność, poprzeczki i słupki no i dobrze dysponowany bramkarz. uczciwie trzeba przyznać, iż Chopina w pierwszej połowie nie zasługiwała na porażkę, a jednak wynik do przerwy 2:1 dla Coach Team. W drugiej odsłonie wydawałoby się, iż kwestią czasu było wyjście na prowadzenie drużyny z Wejherowa. Przy stanie 4:3 dla Coach Team Chopina miało kilka wyśmienitych sytuacji do strzelenia bramki, no i skończyło się na trafieniu Michała Nalepy z Coach Team i wynik końcowy 5:3!

W drugim niedzielnym meczu UKS 1995 Reda podejmował Amator Gościcino. Niespodziewanie bardzo gładko wygrali ci drudzy 7:2. Co prawda w pierwszej połowie UKS był w stanie nawiązać walkę z Amatorem, cały czas goniąc wynik. Wynik do przerwy 3:2 dla Amatora. W drugiej odsłonie jakby się wszystko posypało w szeregach UKS-u no i mecz kończy się wysokim zwycięstwem ekipy z Gościcina.

W V kolejce spotkań mamy kilka szlagierowych meczy. Coach Team podejmować będzie KSM, natomiast Celtic zmierzy się z drużyną Amatora. Równie ciekawie zapowiada się konfrontacja Chopina z UKS 1995 Reda. Na pewno będzie co oglądać. Zapraszamy na kompleks sportowy Orlik 2012 w Redzie