Amatorska Redzka Liga 6 -IV kolejka

UKS  1  REDA vs Amator Gościcino

Brawo!!!

Puchary ze strony 1gif.pl

Za nami już IV kolejka Redzkiej Ligi 6, zobacz co działo się na kompleksie Orlik 2012!

IV kolejka spotkań przyniosła sporo emocji oraz ciekawych wyników. Z różnych przyczyn nie odbyły się spotkania Strefy Drzwi z Dark Team oraz Prospectu z KSM (te dwa mecze zostały przeniesione na inny termin).  Natomiast 3 pkt zainkasował Celtic, gdyż Bolszewianka nie stawiła się na zawody.

W sobotę rozegrano spotkanie pomiędzy AC Pajace oraz Elektroplus. Drużyna Arkadiusza Borawskiego pokazała, iż na pewno do końca będzie liczyć się w walce o czołowe lokaty. Po bardzo dobrej grze i formie strzeleckiej Kamila Sokołowskiego pewnie pokonali oni swoich rywali 6:1.

W niedzielę doszło do dwóch bardzo ciekawych spotkań. Najpierw na przeciw siebie stanęły dwie drużyny, które jeszcze nie zaznały goryczy porażki w rozgrywkach Coach Team v Chopina Wejherowo. Po raz kolejny spotkanie miało bardzo dziwny przebieg. Chopina konstruowało akcję, dłużej utrzymywało się przy piłce natomiast Coach strzelał bramki. Na drodze zawodników z Wejherowa  stała słaba momentami skuteczność, poprzeczki i słupki no i dobrze dysponowany bramkarz. uczciwie trzeba przyznać, iż Chopina w pierwszej połowie nie zasługiwała na porażkę, a jednak wynik do przerwy 2:1 dla Coach Team. W drugiej odsłonie wydawałoby się, iż kwestią czasu było wyjście na prowadzenie drużyny z Wejherowa. Przy stanie 4:3 dla Coach Team Chopina miało kilka wyśmienitych sytuacji do strzelenia bramki, no i skończyło się na trafieniu Michała Nalepy z Coach Team i wynik końcowy 5:3!

W drugim niedzielnym meczu UKS 1995 Reda podejmował Amator Gościcino. Niespodziewanie bardzo gładko wygrali ci drudzy 7:2. Co prawda w pierwszej połowie UKS był w stanie nawiązać walkę z Amatorem, cały czas goniąc wynik. Wynik do przerwy 3:2 dla Amatora. W drugiej odsłonie jakby się wszystko posypało w szeregach UKS-u no i mecz kończy się wysokim zwycięstwem ekipy z Gościcina.

W V kolejce spotkań mamy kilka szlagierowych meczy. Coach Team podejmować będzie KSM, natomiast Celtic zmierzy się z drużyną Amatora. Równie ciekawie zapowiada się konfrontacja Chopina z UKS 1995 Reda. Na pewno będzie co oglądać. Zapraszamy na kompleks sportowy Orlik 2012 w Redzie

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce:

1m Nalepa M. (Coach) - 11

2m Ulan (Coach) - 9

3m Potrykus K. (KSM)- 8

Elwart (Coach) - 8

Łaga P. (Chopina) - 8

4m Dmowski M. (Celtic) - 7

Draber (Strefa Drzwi) - 7

Szematowicz (KSM) - 7

5m Kuszewski (Bolszewianka) - 6

Sokołowski (Elektroplus) - 6