CELTIC  REDA(B-klasa » Gdansk II) vs Amator Gościcino

2 : 6

strony klubowej.

V kolejka AL6 już za nami

Zakończyliśmy zmagania V kolejki spotkań AL6. Zobacz co działo się na kompleksie Orlik 2012...

Na początek spotkanie Elektroplus - Prospect. Mimo, iż ci drudzy nie odnieśli jeszcze zwycięstwa to prezentują bardzo przyzwoity poziom. Fakt ten potwierdził się w meczu z Elektro, gdzie zawodnicy Arkadiusza Borawskiego nie bez kłopotu pokonali Prospect 7:5.

Szlagierowe spotkanie rozegrano w sobotę o godzinie 20.00. Na przeciw siebie stanęły bardzo mocne drużyny. KSM v Coach Team. Po pierwszych minutach wydawało się, że ekipa Piotra Barana zmiecie z boiska trenerów. Po 10 minutach gry było 3:0 dla KSM, jednak Coach pokazał ambicję i mozolnie odrabiał straty. Ponownie bardzo dobrze dysponowany był goalkeeper trenerów, który już nie raz ratował ich z opresji w tej lidze. Druga połowa to wyrównany męski pojedynek, nie obyło się bez ostrych starć, jednak po spotkaniu każdy w duchu fair play podziękował sobie za rywalizację. W konsekwencji Coach pokonał KSM 5:3.

Strefa Drzwi v AC Pajace. Na wstępie chciałbym podkreślić, iż mimo nie zaznania słodyczy zwycięstwa przez AC Pajace w lidze AL6 to konsekwentnie i z dużym zaangażowaniem podchodzą oni do każdego spotkania. Strefa po raz kolejny udowodniła swoją wartość i z całą pewnością jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Maćkowi, który w niedzielnym spotkaniu rozegranym awansem z Prospectem doznał urazu ścięgna Achillesa i został odwieziony do szpitala.

Kolejne 3pkt na swoje konto może dopisać Chopina Wejherowo. Po zaciętym meczu z młodymi i walecznymi zawodnikami UKS-u udało im się pokonać młodszych kolegów 4:3. Dobrą grę w zespole z Wejherowa pokazał Przemysław Łaga strzelec 2 goli oraz zdecydowanie najmocniejszy punkt ekipy Chopina. W UKS Reda w końcu odblokował się Szumotalski oraz Radkowski, jednak ich trafienia nie wystarczyły do zdobycia choćby punktu.

Ostatni to spotkanie Amatora Gościcino z Celtic Reda. Amator po raz kolejny udowodnił, iż zawodnicy w nim grający tworzą zgrany kolektyw. Może nie ma w nim super indywidualności, ale jako zespół są bardzo mocni. Celtic odpowiedział dwoma trafieniami Dmowskiego oraz Piaska, jednak tego dnia byli zespołem po prostu słabszym. Wynik 6:2 dla Amatora!