Twój Klubu-Twoje Logo?!

• autor: pilkarzyna7, 2011-11-07 13:04

.

Zapraszamy serdecznie klubowiczów do zaprojektowania autorskiego znaku graficznego(logo) KS Amator Gościcino. Potencjalne prace proszę przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Klubu(amatorgoscicino@interia.eu).

Głównym zadaniem logo jest wstępne nakierowanie osoby na symbolizowany podmiot poprzez:

• przyciągnięcie uwagi oglądającego formą graficzną wyróżniającą to logo z otoczenia, a następnie
  • powiązanie emocjonalne danej osoby z symbolizowanym podmiotem poprzez formę graficzną odpowiadającą charakterem danemu podmiotowi.

Logo zawsze nawiązuje w jakiś sposób do przedstawianego tematu. Często konstruowane jest ze stylizowanych i pomysłowo zaaranżowanych pierwszych liter nazwy symbolizowanego podmiotu, lub też zawiera charakterystyczne dla danego podmiotu elementy graficzne. Może jednak symbolizować jakąś ideę jedynie swoim kształtem lub wywoływanym nastrojem (np. zawierać linie łagodne lub łamane, albo też zawierać kolorystykę jaskrawą lub stonowaną). Zawsze jednak powinno podkreślać i w skondensowany sposób podsumowywać wizerunek przedstawianego tematu. Powinno u odbiorcy wywoływać odpowiednie skojarzenia oraz nastrój, a jeśli to możliwe, motywować również do pożądanej reakcji.(źródło: wikipedia)

_________________________________________________________________

Nasi młodsi koledzy(MKS ProFan Gościcino) już posiadają własne logo.