Amator Gościcino - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 09/06/2013r V kolejka 15:00 Chaty Osiedle/Kościół 16:00 Kolonia Letni Dwór;
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 40
ogółem: 350 727

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Euro 2012 coraz bliżej! Nowy TV 42

  • autor: delpiero105, 2012-03-02 13:14

of code-->

Już dziś zapraszamy do wspólnego Klubowego

oglądania/przeżywania meczów 

Mistrzostw Europy 2012 w wyremontowanym domku!

Euro 2012 w HD!!!

 

Grupa A

  Drużyna
1. POLSKA POLSKA
2. Grecja Grecja
3. Rosja Rosja
4. Czechy Czechy

Mecze grupy A

       
2012.06.08 POLSKA POLSKA 18:00 Grecja Grecja
  Stadion Narodowy (Warszawa)   TVP1 tvppl tvppl tvppl
2012.06.08 Rosja Rosja 20:45 Czechy Czechy
  Stadion Miejski (Wrocław)   TVP2 tvppl tvppl tvppl
2012.06.12 Grecja Grecja 18:00 Czechy Czechy
  Stadion Miejski (Wrocław)   TVP2 tvppl tvppl tvppl
2012.06.12 POLSKA POLSKA 20:45 Rosja Rosja
  Stadion Narodowy (Warszawa)   TVP1 tvppl tvppl tvppl
2012.06.16 Grecja Grecja 20:45 Rosja Rosja
  Stadion Narodowy (Warszawa)   TVP2 tvppl tvppl
2012.06.16 Czechy Czechy 20:45 POLSKA POLSKA
  Stadion Miejski (Wrocław)   TVP1 tvppl tvppl

Euro 2012 w HD!!!

TVP HDTelewizja Polska stawia na Euro 2012. Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na antenach otwartych TVP1, TVP2. Równoległe transmisje także w TVP Sport i  TVP HD oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Euro 2012 to najważniejsze wydarzenie w Telewizji Polskiej w 2012 roku. Od meczu otwarcia Euro 2012 Polska – Grecja ramówki najważniejszych anten (TVP1, TVP2) a także kanałów tematycznych (TVP Sport, TVP HD) zostaną podporządkowane temu przedsięwzięciu. W tym czasie w TVP1 i TVP2 spotkania, ich retransmisje oraz programy dotyczące mistrzostw Europy w piłce nożnej w sumie będą trwały około 180 godzin, w TVP Sport – 400 godzin, TVP HD – ponad 200 godzin, a w TVP Info – ponad 25 godzin.

Telewizja Polska planuje uruchomić, w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, także TVP1 HD oraz TVP2 HD.

Grupa B

  Drużyna
1. Holandia Holandia
2. Dania Dania
3. Niemcy Niemcy
4. Portugalia Portugalia

Mecze grupy B

       
2012.06.09 Holandia Holandia 18:00 Dania Dania
  Stadion Metalista (Charków)   TVP2 tvppl tvppl tvppl
2012.06.09 Niemcy Niemcy 20:45 Portugalia Portugalia
  Stadion Ukraina (Lwów)   TVP1 tvppl tvppl tvppl
2012.06.13 Dania Dania 18:00 Portugalia Portugalia
  Stadion Ukraina (Lwów)   TVP2 tvppl tvppl tvppl
2012.06.13 Holandia Holandia 20:45 Niemcy Niemcy
  Stadion Metalista (Charków)   TVP1 tvppl tvppl tvppl
2012.06.17 Portugalia Portugalia 20:45 Holandia Holandia
  Stadion Metalista (Charków)   TVP1 tvppl tvppl
2012.06.17 Dania Dania 20:45 Niemcy Niemcy
  Stadion Ukraina (Lwów)   TVP2 TVP HD SPORT.TVP.PL

Grupa C

  Drużyna
1. Hiszpania Hiszpania
2. Włochy Włochy
3. Irlandia Irlandia
4. Chorwacja Chorwacja

Mecze grupy C

       
2012.06.10 Hiszpania Hiszpania 18:00 Włochy Włochy
  Arena Gdańsk (Gdańsk)   TVP2 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.10 Irlandia Irlandia 20:45 Chorwacja Chorwacja
  Stadion Miejski (Poznań)   TVP1 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.14 Włochy Włochy 18:00 Chorwacja Chorwacja
  Stadion Miejski (Poznań)   TVP2 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.14 Hiszpania Hiszpania 20:45 Irlandia Irlandia
  Arena Gdańsk (Gdańsk)   TVP1 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.18 Chorwacja Chorwacja 20:45 Hiszpania Hiszpania
  Arena Gdańsk (Gdańsk)   TVP1 tvppl tvppl
2012.06.18 Włochy Włochy 20:45 Irlandia Irlandia
  Stadion Miejski (Poznań)   TVP2 TVP HD SPORT.TVP.PL

Grupa D

  Drużyna
1. Ukraina Ukraina
2. Szwecja Szwecja
3. Francja Francja
4. Anglia Anglia

Mecze grupy D

       
2012.06.11 Francja Francja 18:00 Anglia Anglia
  Donbass Arena (Donieck)   TVP2 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.11 Ukraina Ukraina 20:45 Szwecja Szwecja
  Stadion Olimpijski (Kijów)   TVP1 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.15 Ukraina Ukraina 18:00 Francja Francja
  Stadion Olimpijski (Kijów)   TVP2 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.15 Szwecja Szwecja 20:45 Anglia Anglia
  Donbass Arena (Donieck)   TVP1 TVP Sport TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.19 Szwecja Szwecja 20:45 Francja Francja
  Stadion Olimpijski (Kijów)   TVP2 TVP HD SPORT.TVP.PL
2012.06.19 Anglia Anglia 20:45 Ukraina Ukraina
  Donbass Arena (Donieck)   TVP1 tvppl tvppl

Miasta, w których będą rozgrywane mecze:

Otwarcie: 8 czerwca 2012r. Warszawa
Zamknięcie (finał): 1 lipca 2012r. Kijów

 

STADIONY NA EURO 2012

POLSKA:

Warszawa
Stadion Narodowy
Pojemność: 58 500

Lata budowy: 2008-2011
Inauguracja: 29 lutego 2012
Koszt budowy: 1,752 mld zł

Wrocław
Stadion Miejski
Pojemność: 44 308
Lata budowy: 2009-2011
Inauguracja: 10 września 2011
Koszt budowy:
853,4 mln zł

Gdańsk
PGE Arena Gdańsk

Pojemność: 42 105
Lata budowy: 2008-2011
Inauguracja: 14 sierpnia 2011
Koszt budowy:
775 mln zł

Poznań
Stadion Miejski

Pojemność: 41 609
Lata budowy: 2003-2010
Inauguracja: 30 września 2010
Koszt budowy:
713 mln zł
 

 

UKRAINA:

Kijów
Stadion Olimpijski
Pojemność: 70 050

Lata budowy: 1923
Modernizacja: 2010
Koszt budowy: 500mln $

Donieck
Donbas Arena
Pojemność: 51 504

Lata budowy: 2005-2009
Data otwarcia: 29 sierpnia 2009
Koszt budowy: 300 mln euro

 

Charków
Stadion Metalist
Pojemność: 38 633

Lata budowy: 1926
Koszt budowy: 360 mln euro

 

Lwów
Arena Lwów
Pojemność: 34 915

Lata budowy: 2008-2011
Data otwarcia: 29 październik 2011
Koszt budowy: 940 mln zł

 

Centra pobytowe poszczególnych reprezentacji na Euro 2012:

  • Anglia – Kraków
  • Chorwacja – Warka 
  • Czechy - Wrocław
  • Dania - Kołobrzeg
  • Francja - Donieck
  • Grecja - Jachranka
  • Hiszpania - Gniewino
  • Holandia - Kraków
  • Irlandia - Sopot
  • Niemcy - Gdańsk
  • Polska - Warszawa
  • Portugalia - Opalenica
  • Rosja - Warszawa
  • Ukraina - Kijów
  • Włochy - Kraków

 

Terminarz:

Grupa A:

8 czerwca 2012 18:00 Polska - Grecja
8 czerwca 2012 20:45 Rosja - Czechy
12 czerwca 2012 18:00 Grecja - Czechy
12 czerwca 2012 20:45 Polska - Rosja
16 czerwca 2012 20:45 Czechy - Polska
16 czerwca 2012 20:45 Grecja - Rosja

 

Grupa B:

9 czerwca  18:00 Holandia - Dania
9 czerwca  20:45 Niemcy - Portugalia
13 czerwca  18:00 Dania - Portugalia
13 czerwca  20:45 Holandia - Niemcy
17 czerwca 20:45 Portugalia - Holandia
17 czerwca 20:45 Dania - Niemcy

 

Grupa C:

10 czerwca 18:00 Hiszpania - Włochy
10 czerwca 20:45 Irlandia - Chorwacja
14 czerwca 18:00 Włochy - Chorwacja
14 czerwca 20:45 Hiszpania - Irlandia
18 czerwca 20:45 Chorwacja - Hiszpania
18 czerwca 20:45 Włochy - Irlandia

 

Grupa D:

11 czerwca 18:00 Francja - Anglia
11 czerwca 20:45 Ukraina - Szwecja
15 czerwca 18:00 Ukraina - Francja
15 czerwca 20:45 Szwecja - Anglia
19 czerwca 20:45 Anglia - Ukraina
19 czerwca 20:45 Szwecja - Francja

 

Ćwierćfinały:

QF1 21 czerwca 20:45 1A - 2B
QF2
22 czerwca 20:45 1B - 2A
QF3 23 czerwca 20:45 1C - 2D
QF4 24 czerwca 20:45 1D - 2C

Półfinały:

SF1 27 czerwca 20:45 Zwycięzca QF1 - Zwycięzca QF3
SF2
28 czerwca 20:45 Zwycięzca QF2 - Zwycięzca QF4

Finał:

1 lipca 20:45 Zwycięzca SF1 - Zwycięzca SF2
 


 


 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [690]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Wyniki

Brak danych.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.