Amator Gościcino - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 09/06/2013r V kolejka 15:00 Chaty Osiedle/Kościół 16:00 Kolonia Letni Dwór;
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 108, wczoraj: 40
ogółem: 350 736

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Amatorska Redzka Liga 6

  • autor: pilkarzyna7, 2012-10-03 08:38

Rusza III edycja...                                                    

Amatorska Redzka Liga 6

Na początek...

AMATOR G. - WHITE RIVER 8:2

   (Luliński,Miszka,2x Kwolek,Kurkowski,3x Białk)  

Terminarz Amatorskiej Ligi 6

 

Kolejka I

6.10, 19.00 NIE POWOŁANI NA EURO - DARK TEAM

 6.10, 20.00 KSM REDA - MOKSIR REDA

 7.10, 18.00 AMATOR G. - WHITE RIVER

 7.10, 19.00 LA MAGIKA - KOLEKTYW REDA

  7.10, 20.00 KONKOL TEAM - MP API

 

Kolejka II

 13.10, 19.00 MOKSIR REDA - DARK TEAM

13.10, 20.00 KSM REDA - LA MAGIKA

 14.10, 18.00 MP API   - AMATOR G.

14.10, 19.00 KOLEKTYW REDA - KONKOL TEAM

 14.10, 20.00 WHITE RIVER - NIE POWOŁANI NA EURO

 

Kolejka III                   

 20.10, 19.00 DARK TEAM - WHITE RIVER

 20.10, 20.00 KONKOL TEAM  - KSM REDA

 21.10, 18.00 AMATOR G.- KOLEKTYW REDA

 21.10, 19.00 NIE POWOŁANI NA EURO    - MP API

 21.10, 20.00 LA MAGIKA - MOKSIR REDA      

 

Kolejka IV                

 27.10, 19.00 KSM REDA - AMATOR G

 27.10, 20.00 MP API - DARK TEAM

 28.10, 18.00 KOLEKTYW REDA - NIE POWOŁANI NA EURO

 28.10, 19.00 MOKSIR REDA - WHITE RIVER

 28.10, 20.00 LA MAGIKA - KONKOL TEAM

 

Kolejka V

 3.11, 19.00  KSM - NIE POWOŁANI NA EURO

 3.11, 20.00  DARK TEAM - KOLEKTYW REDA

 4.11, 18.00 KONKOL TEAM - MOKSIR REDA

 4.11, 19.00 AMATOR G.- LA MAGIKA

4.11, 20.00 WHITE RIVER - MP API

       

 Kolejka VI   

 10.11, 19.00 MOKSIR REDA - MP API

 10.11, 20.00 KSM REDA - DARK TEAM

11.11, 18.00 KOLEKTYW REDA - WHITE RIVER

11.11, 19.00 LA MAGIKA - NIE POWOŁANI NA EURO

 11.11, 20.00 KONKOL TEAM - AMATOR G.

 

Kolejka VII

17.11, 19.00 DARK TEAM - LA MAGIKA

17.11, 20.00 WHITE RIVER - KSM REDA              

18.11, 18.00 AMATOR G. - MOKSIR REDA

18.11, 19.00 NIE POWOŁANI NA EURO - KONKOL TEAM      

18.11, 20.00 MP API - KOLEKTYW REDA

   

Kolejka VIII            

 24.11, 19.00 KONKOL TEAM - DARK TEAM

 24.11, 20.00 KSM REDA - MP API

 25.11, 18.00 LA MAGIKA - WHITE RIVER

 25.11, 19.00 MOKSIR REDA - KOLEKTYW REDA

 25.11, 20.00 AMATOR G. - NIE POWOŁANI NA EURO

 

Kolejka IX                    

 1.12, 19.00 KOLEKTYW REDA - KSM REDA

 1.12, 20.00 DARK TEAM - AMATOR G.

 2.12, 18.00 WHITE RIVER -KONKOL TEAM

 2.12, 19.00 MP API - LA MAGIKA

 2.12, 20.00 NIE POWOŁANI NA EURO - MOKSIR REDA


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [377]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Wyniki

Brak danych.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.