I edycja Nadmorskiego Pucharu Lata za nami!

• autor: pilkarzyna7, 2013-06-30 18:42

I edycja Nadmorskiego Pucharu Lata za nami!!!

III KS Amator Gościcino!

Godnie zaprezentowała się Nasza ekipa w Nadmorskim Pucharze Lata 2013, która mimo osłabionego składu personalnego(7os.) uplasowała się na najniższym stopniu podium. Nasi koledzy z zespołu niewątpliwie zaprezentowali w każdym spotkaniu wolę walki i serce do gry, co w amatorskim futbolu jest najcenniejsze!!!.

Zarząd Klubu oraz Uczestnicy Nadmorskiego Pucharu Lata 2013 składają głębokie wyrazy wdzięczności na ręce Organizatora za możliwość zdrowej, sportowej rywalizacji podczas przedmiotowych rozgrywek.

Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim drużyną, z którymi mieliśmy niezaprzeczalną przyjemność rywalizować na boisku w ramach I Nadmorskiego  Pucharu Lata 2013 w Gdyni.

Nasi bohaterzy(od lewej):

S. Maliszewski, B. MIszka. A. Kwolek, M.Klein, Ł. Czaja, M. Luliński, M.Pawłowski(kpt.).

... tak oceniają Nas inni.

W grupie B także ostatni kolejka decydowała o awansie. Wcześniej w dwóch meczach Ejsmond+Skok zgromadził cztery punkty i wydawało się, że jest już praktycznie w półfinale. Tymczasem porażka w ostatnim meczu z ekipą Nieślubne Dzieci Bońka spowodowała, że to właśnie zespół ze Słupska awansował do półfinałów. Podobnie jak Amator Gościcino, który wprawdzie swój pierwszy mecz w grupie przegrał – właśnie z Ejsmond+Skok, ale później prezentował się już zdecydowanie lepiej i mógł rozpocząć przygotowania do walki o wielki finał(źródło: http://nl6.futbolowo.pl/ )

W półfinałach spotkały się zespoły Stare Szopena Wejherowo z Amatorem Gościcino i Nieślubne Dzieci Bońka Słupsk z E-Megasport Szczecin. Bardziej zacięte było spotkanie zespołów z powiatu wejherowskiego. Wprawdzie Szopena szybko objęło trzy bramkowe prowadzenie, ale Amator po zmianie stron nie zamierzał szybko się poddawać. Zdobył dwie bramki i był bliski wyrównania. Zabrakło jednak szczęścia a Gościcino dobił Sebastian Kowalski celnie uderzając piłkę głową po podaniu Tomasza Bielawskiego(źródło: http://nl6.futbolowo.pl/ )

Przegrani z meczów półfinałowych spotkali się w meczu o 3 miejsce. W nim lepsza okazał się ekipa Amatora Gościcino, która mimo siedmioosobowego składu dzielnie walczyła i trud włożony w cały turniej został nagrodzony miejsce na najniższym stopniu podium(źródło: http://nl6.futbolowo.pl/ ).

Puchar za III miejsce z rąk prezesa WKS Gryf Wejherowo odbierał M.Pawłowski(kpt)

...a w wolnej chwili było coś dla ciała-rekonwalescencja  ;)

Nadmorski Puchar Lata

Grupa B:

1 kolejka:

EJSMOND+SKOK-AMATOR GOŚCICINO 5:3

E+S – Paweł Dziubiński-2, Arek Gowkielewicz-1, Tomasz Mroziński-2

AMATOR-Mateusz Pawłowski-2, Arkadiusz Kwolek-1

NIEŚLUBNE DZIECI BOŃKA SŁUPSK-ALLSTARS RUMIA 3:2

NDB-Paweł Hojczyk-2, Bartosz Czerniło-1

ALLSTARS-Marcin Kozieł-1, Rafał Jarosz-1

2 kolejka:

EJSMOND+SKOK- ALLSTARS RUMIA 2:2

E+S-Tomasz Mroziński-1, Dariusz Hebel-1

ALLSTARS-Igor Kuźmin-1, Marcin Kozieł-1

AMATOR GOŚCICINO- NIEŚLUBNE DZIECI BOŃKA SŁUPSK 4:3

AMATOR-Arkadiusz Kwolek-1, Mateusz Pawłowski-1, Mateusz Klein-1, Sławomir Maliszewski-1

NDB-Paweł Hojczyk-2, Marcin Wernerowski-1

3 kolejka:

NIEŚLUBNE DZIECI BOŃKA SŁUPSK-EJSMOND+SKOK 3:0

NDB-Marcin Wererowski-1, Grzegorz Klimczuk-2

AMATOR GOŚCICINO- ALLSTARS RUMIA 6:1

AMATOR-Sławomir Maliszewski-3, Mateusz Pawłowski-2, Mateusz Klein-1

ALLSTARS-Marcin Kozieł-1

TABELA:

Amator Gościcino

NDB Słupsk

Ejsmond+Skok

AllStars Rumia

Półfinały

Tego wyłoniło drugie spotkanie. Stare Szopena Wejherowo prowadziło do przerwy z Amatorem Gościcino już 3:0, ale rywale nie zamierzali odpuszczać. Dwie strzelone bramki spowodowały, że mecz nabrał rumieńców. Amator stwarzał sobie kolejne okazje podbramkowe, ale to Szopena podwyższył prowadzenie. Bielawski dośrodkował z rzutu rożnego a Sebastian Kowalski wyprowadził z Wejherowa na prowadzenie. Ostatecznie Stare Szopena zwyciężyło 5:2 i mogło już szykować się do meczu finałowego.

Mały finał-o 3miejsce

Wcześniej w meczu o 3 miejsce nie zabrakło emocji. Drużyna z Gościcina prowadziła już 2:0 z ekipą ze Słupska. Rywale dysponując liczniejszą kadrą starali się odrobić straty, ale to ambitni zawodnicy z Gościcina zwyciężyli 3:2 i dzięki temu stanęli na najniższym stopniu podium.

KS Amator Gościcino w TV: