Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 89, wczoraj: 28
ogółem: 650 287
statystyki szczegółowe
Awans do pierwszej ligi WLPN!!!
oraz
Puchar Lata WLPN 2013
Do startu rozgrywek WLPN - jesień 2013 pozostało około miesiąca. W związku z powyższym przypominam wszystkim kapitanom drużyn o kilku ważnych terminach :
15 lipiec 2013 - wpłata zaliczki w wysokości 100 zł (gotówką lub na konto Akademii) - dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali terminu wpłaty, pozostałych proszę o mobilizację i wpłacenie zaliczki jeszcze w tym tygodniu.
10 sierpień 2013 - wpłata pozostałej kwoty
Konto : Kredyt Bank SA o/Wejherowo 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000
________________________________________
16 sierpień 2013, godz. 17.00 - turniej barażowy o udział w I lidze WLPN (gramy o 3 wolne miejsca w I lidze)
Do turnieju zgłosiły się do tej pory następujące drużyny : KS Amator Gościcino, 4 Pory Roku, Pegaz Football Team, Sharks Gdynia, OKS Kaszuby, Dark Team, ProFan Gościcino, Centrum Wejherowo, WKS Śmiechowo, New Orleans, GOSRIT Luzino (11 drużyn)
________________________________________
17 sierpień 2013, godz. 16.00 - Puchar Lata WLPN 2013
Udział w Pucharze Lata jest dla drużyn WLPN bezpłatny należy się jednak do turnieju zgłosić i potwierdzić udział na dwa dni przed turniejem. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 sierpnia (telefonicznie lub za pomocą Facebooka). Planujemy start 16-18 drużyn, jeżeli nie zgłoszą się drużyny z WLPN zaprosimy do udziału w Pucharze Lata inne zespoły.
________________________________________
23 sierpień 2013, godz. 17.00 start rozgrywek II ligi (terminy meczów 17.00, 17.50, 18.40, 19.30)
24 sierpień 2013, godz. 16.00 - start rozgrywek I ligi (terminy meczów 16.00, 16.50, 17.40, 18.30, 19.20)
Poniżej lista drużyn które zgłosiły się do WLPN - edycja jesień 2013
Lista drużyn która zgłosiła się do udziału w WLPN - jesień 2013 (w kolejności zgłoszeń)
1. Błękitni Wejherowo (kapitan Tadeusz Ciapa)
2. Chopina Wejherowo (Michał Brzózka)
3. KS Amator Gościcino (Mateusz Białk)
4. Jama Zła (Karol Pionk, Szymon Skrzypczak)
5. 4 Pory Roku (Arkadiusz Kątny)
6. Pegaz Football Team (Jakub Szmidtka)
7. San Marino (Daniel Richert)
8. Nowy Dwór Wejherowski (Bronisław Przytocki)
9. Sharks Gdynia (Marek Leżyński)
10. Chiquita Wejherowo (Jan Krot)
11. Kąpino (Łukasz Kwaśnik)
12. OKS Kaszuby (Dawid Klein)
13. WKS Śmiechowo (Paweł Bigus)
14. Dark Team (Marcin Marciński)
15. New Orleans (Dawid Cirocki)
16. ProFan Gościcino (Adam Klas)
17. Centrum Wejherowo (Jarosław Pionk)
18. GOSRIT Luzino (Piotr Jasielski)
|
Najbliższa kolejka 1 |
Inna » Inne rozgrywki |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.