Amator Gościcino - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 09/06/2013r V kolejka 15:00 Chaty Osiedle/Kościół 16:00 Kolonia Letni Dwór;
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 122
ogółem: 353 495

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Sparing Mistrzów

  • autor: pilkarzyna7, 2013-11-01 12:48

Terminarz Turnieju Mistrzów.

Przedmiotowy sparing pomiędzy Misiarzem Ligi Orlika Gminy Wejherowo VS  Mistrzem Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej będzie początkiem przygotowania do prestiżowego turnieju w Bożympolu Wielkim.

Istnieje możliwość, że na poniedziałkowy sparing stawi się również ekipa z Gowina-Junak Gowin.

 

TURNIEJ MISTRZÓW W BOŻYMPOLU WIELKIM – EDYCJA JESIEŃ 2013


1. Termin i miejsce turnieju
11 listopad od godz. 10.30 do godz. 15.00 w Bożymplu Wielkim


2. Uczestnicy turnieju :
Liga Drużyny
Wejherowska Liga Piłki Nożnej   1. Amator Gościcino, 2. GOSRIT Luzino, 3. Jama Zła, 4. San Marino
Amatorska Liga Orlika                1. Jumby, 2. Huragan, 3. De Luxe, 4. Husaria
Liga Orlika Gminy Wejherowo      1. ProFan Gościcino, 2. Junak Gowino


3. Podział na grupy :
GRUPA A                  GRUPA B
A1 Amator Gościcino   B1 Jumby
A2 Junak Gowino         B2 ProFan Gościcino
A3 Huragan                 B3 GOSRIT Luzino
A4 De Luxe                 B4 Jama Zła
A5 San Marino             B5 Husaria


4. Ogólny harmonogram turnieju
10.30 – przyjazd drużyn na turniej
10.40 – 11.00 – rozgrzewka
11.00 – 14.20 – mecze grupowe
14.20 – 15.00 – mecze finałowe
15.00 – rozdanie nagród


5. Szczegółowy harmonogram gier :
   ORLIK       /       BOISKO TRAWIASTE
Mecze grupowe
1. 11.00 – 11.15 Amator Junak :   /     Jumby ProFan :
2. 11.20 – 11.35 Huragan De Luxe :   /   GOSRIT Jama Zła :
3. 11.40 – 11.55 Amator San Marino :   /   Jumby Husaria :
4. 12.00 – 12.15 Junak Huragan :   /    ProFan GOSRIT :
5. 12.20 – 12.35 Jumby Jama Zła :   /   Amator De Luxe :
6. 12.40 – 12.55 ProFan Husaria :   /   Junak San Marino :
7. 13.00 – 13.15 De Luxe San Marino :   /  Jama Zła Husaria :
8. 13.20 – 13.35 Jumby GOSRIT :   /   Amator Huragan :
9. 13.40 – 13.55 ProFan Jama Zła :  /  Junak De Luxe :
10. 14.00 – 14.15 GOSRIT Husaria :  /   Huragan San Marino :
Mecze półfinałowe
11. 14.20 – 14.35 1 miejsce z gr A 2 miejsce z gr B : 1 miejsce z gr B 2 miejsce z gr A :
FINAŁ
12. 14.40 – 14.55 zwycięzca półfinału 1 zwycięzca półfinału 2 :


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [333]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

14

12-2017

czwartek

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Wyniki

Brak danych.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.