Amator Gościcino 8:1 Kobry Wejherowo

• autor: delpiero105, 2011-04-07 22:11

7 kwietnia 2011r. na Orliku w Gościcinie odbył się mecz towarzyski pomiędzy Amatorem Gościcino a drużyną Kobry Wejherowo.

(kliknij "więcej" aby przeczytać cały artykuł)

Czas gry: 2x30 minut.

Skład Amatora:

Cirocki W., Hewelt M., Kankowski D., Kierznikiewicz W., Klein A., Krause A., Krause S., Lesner Ł., Miszka B., Pawłowski M., Wilk M.

Gole: Cirocki W. x2, Kankowski D., Krause A., Miszka B. x3, Wilk M.

Jak to zwykle bywa w meczu Amatora nigdy nie brakuje emocji. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego w bardzo dogodnej sytuacji znalazł się nie będący ostatnio w w dobrej formie Michał Hewelt. Niestety nie stanął on na wysokości zadania i nie wykorzystał znakomitej okazji do zdobycia bramki.  Chwilę później Hewelt M. ponownie chybił. Mający dość tego żałosnego widowiska, kapitan Amatora Witold Cirocki postanowił wziąć sprawę w swoje nogi i wyprowadził zespół z Gościcina na prowadzenie. Kobry szybko odpowiedziały i doprowadziły do wyrównania. Mimo to ostatnie słowo w tej części gry należało do Amatora. Pierwsza połowa, w której minimalnie lepszy był Amator zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

W przerwie Witold Cirocki przekazał kilka bolesnych, ale jakże prawdziwych słów swoim kolegom drużyny.

Druga połowa okazała się o wiele ciekawsza. Napastnicy gospodarzy uregulowali swoje celowniki i piłka zaczęła wpadać tam gdzie powinna. Błażej Miszka swoimi rajdami wprawiał obrońców gości w szał. Kobry nie zamierzały się tak łatwo poddawać i przedzierały się przez dość niezdarną obronę rywali, jednak kapitalnie w bramce spisywał się Daniel Kankowski, który został najlepszym zawodnikiem meczu. Był niczym Chilavert: bronił, asystował długimi piłkami przez całe boisko i strzelił bramkę z rzutu karnego.

W imieniu całej drużyny chciałbym podziękować drużynie Kobry Wejherowo za chęć rozegrania meczu. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie.

~Bajkopisarz Wojciech.

zdjęcia z meczu w galerii.

autor: ~piłkarzyna7 2011-04-18 07:40:09

avatar Wojtek nie bajkopisarz, lecz Pan redaktor!. Gratuluję:)